PVC a VINYL

PVC podlahy

PVC podlahy jsou odolné, příjemné, hygienické, nenáročné na údržbu a tepelně- izolační podlahové krytiny. Jsou to podlahy s nejvyšším tlumením hluku, což oceníte nejen vy, ale také Vaši sousedé.

Ani PVC podlahám nevadí podlahové vytápění nebo voda. Tyto podlahy jsou vhodné také pro alergiky. Cenově jsou velice výhodné. PVC podlahy se také pyšní tím, že většina z nich je protiskluzových, díky přísadě křemičitého písku a ničí bakterie. To je výhoda hlavně pro lidi s nějakým pohybovým omezením a pro lidi se sníženou imunitou.

PVC podlahy mají dvě základní skupiny a to podle materiálu a výroby:

A/ Heterogenní PVC podlahy – jsou z několika vrstev, které jsou k sobě přilisovány (nášlapná vrstva, nosná vrstva a zpevňující podkladová vrstva, která nemusí být nutně u všech druhů). Čím více vrstev, tím jsou PVC podlahy odolnější. Jsou vhodné do škol, nemocnic, úřadů, obchodů, atd. Tyto podlahy mají dekoru jako dřevo, kámen, dlažba, bambus, apod.

B/ Homogenní PVC podlahy – mají pouze jednu vrstvu a jsou pouze jednobarevné nebo žíhané. Také patří mezi vysoce odolné a jsou vhodné především do továren a velkých podniků.

Dále se PVC podlahy rozdělují do skupin podle jejich zatížení:

A/ Bytové – jsou vhodné do bytů, domů nebo komerčních prostor s nízkým zatížením.

B/Zátěžové – jsou vhodné do obchodů, restaurací, nemocnic, ale také skladišť a velkých firem.

PVC podlahy jsou dnes velice oblíbenou podlahovou krytinou a proto lze vybírat z velkého sortimentu. Přijďte se podívat i Vy.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou další v České republice velice oblíbené podlahy. Zákazníci si je pochvalují hlavně pro jejich nízkou cenu a snadnost údržby. Jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Pokud toužíte po vytápění „od nohou“, jsou vinylové podlahy dobrá volba. U těchto podlah máme také více designů, jako u většiny námi nabízených podlah. Vzhled podlahy je dnes velice důležitý a ani tuto část nenecháváme náhodě.

Můžete si vybrat z designu dřeva, které Váš domov zateplí, kamene, který působí velice moderně, i když možná trochu chladně, dlažby, která nikdy nic nezkazí a působí tradičně, ale i z netradičních moderních dekorů, které ocení hlavně nároční zákazníci.

Kdybychom srovnávali vinylové podlahy s dřevěnými, musíme přiznat, že vinylové podlahy jsou odolnější a proto se lépe hodí třeba do komerčních prostor nebo kanceláře. Ve srovnání s podlahami laminátovými jsou si obě hodně podobné. Jejich pokládka je velice snadná, jen s tím rozdílem, že vinylové podlahy se na podlahu lepí a laminátové se pouze pokládají. Vinylové podlahy jsou méně hlučné a více pružné. Oba druhy podlah jsou odolné vůči vlhkosti a oděru. Mimo jiné jsou vinylové podlahy měkčí než podlahy dřevěné, i laminátové. Při promáčknutí části podlahy, např. podpatkem nebo pádem předmětu, se vinylová podlaha ihned vrací do původního stavu.

Pokud Vás právě vinylové podlahy zaujaly, přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny a my Vám rádi poradíme.

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A DOPLŇKY

ELASTICKÉ PODLAHOVINY


 CC-ZÁKLADNÍ ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK R 

Pro základní čištění a pro čištění po ukončení stavebních prací u přírodního linolea, PVC, CV a kaučukových podlahovin. Odstraňuje staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod. Pro materiál šetrná pH-hodnota.

Spotřeba: 10 l = 100–200 m2      pH-hodnota: 10,0

 

 CC-MAT-3000PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Díky speciální polymerní kombinaci je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální také pro ošetřování a denní čištění elastických podlahovin v domácnosti. Matná optika. Protiskluzný.

Spotřeba: 750 ml = 15 m2      pH-hodnota: 8,5      Stupeň lesku: 10–15

 

 CC-LESK-3000PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Díky speciální polymerní kombinaci je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální také pro ošetřování a denní čištění elastických podlahovin v domácnosti. Lesklá optika. Protiskluzný.

Spotřeba: 750 ml = 15 m2      pH-hodnota: 8,0      Stupeň lesku: 45–50

 

CC-PU-ČISTIČ 

Ideální čistící přípravek pro čištění po ukončení stavebních prací a pro denní čištění těch elastických podlahovin (PVC, CV, linoleum apod.), které jsou ošetřeny CC-PU-ochrannou vrstvou nebo mají výrobní PU-povrchovou úpravu. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští nečistoty a tuky.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2      pH-hodnota: 9,5  

 CC-R 1000-ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK

Pro běžné čištění a ošetřování elastických podlahovin. Působí protiskluzně, odpuzuje nečistoty a je antistatický. Splňuje požadavky DIN 18032 pro údržbu sportovních povrchů. Možno zalešťovat a používat v čistících automatech.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2      pH-hodnota: 9,5

 

 CC-ELATEX

Univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn, jako např. zbytky lepidel, barvy apod.

pH-hodnota: 7,5

LAMINÁTOVÉ PODLAHY


 CC-PŘÍPRAVEK NA ČIŠTĚNÍ LAMINÁTU

Šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Doporučuje EPLF (asociace evropských výrobců laminátových podlah).

Spotřeba: 750 ml = 750 m2      pH-hodnota: 7,5

 

 CC-PŘÍPRAVEK NA IMPREGNACI SPÁR

Ideální ochrana spojů pro všechny laminátové, lakované dřevěné a korkové podlahy. Chrání podlahu před vodou a vnikem vlhkosti do oblasti spojů.

Spotřeba: 250 ml = 40 m2

LAKOVANÉ DŘEVO A KOREK


CC-PÉČE O PARKETY

Čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po ukončení stavebních prací a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných podlah a parket.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2      pH-hodnota: 9,5

 

CC-LESK NA PARKETY

Pro ošetření všech lakovaných parket a dřevěných podlahovin. Ošetřuje a chrání nové parkety hedvábně lesklým ochranným filmem, starým parketám propůjčuje opět nový lesk. Obzvláště vhodný pro parkety lakované hedvábně lesklým lakem.

Spotřeba při jednom nátěru: 750 ml = 35 m2      pH-hodnota: 8,0      Stupeň lesku: 40–45

 

CC-MAT NA PARKETY

Pro ošetření všech lakovaných parket a dřevěných podlahovin. Ošetřuje a chrání parkety hedvábně matným ochranným fi lmem. Obzvláště vhodný pro parkety lakované matným lakem.

Spotřeba při jednom nátěru: 750 ml = 35 m2      pH-hodnota: 8,0      Stupeň lesku: 20–25

CC-PÉČE O KOREK

Pro ošetření a běžné čištění a ošetřování všech lakovaných korkových podlahovin. Ošetřuje a chrání nový korek a starým korkovým podlahám propůjčuje opět nový hedvábný lesk.

Spotřeba při jednom nátěru: 750 ml = 35 m2      pH-hodnota: 8,0      Stupeň lesku: 40–45

OLEJOVANÉ A VOSKOVANÉ DŘEVO A KOREK


 CC-PÉČE O VOSKOVANÉ POVRCHY

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná ošetřovací síla na bázi přírodních vosků. Po vyleštění má podlaha pěkný hedvábný lesk. Testován a povolen – Norbert Strehle, Institut für Fußbodentechnik, Koblenz.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2      pH-hodnota: 6,5

OSTATNÍ PRODUKTY


 

 CC-PÉČE O KÁMEN

Pro ošetření a běžné čištění všech podlahovin z přírodního a umělého kamene. Povrch zůstane protiskluzný, odpuzuje nečistoty a obdrží hedvábně matný lesk.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 9,5

 

 CC-UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ K

Čistí všechny vodě odolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletách, přírodní kůži i koženku, kovové díly, okna, sklo, zrcadla, markýzy, žaluzie, zahradní nábytek. Myje nádobí a sklo, čistí vše v autě vevnitř a venku.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2      pH-hodnota: 8,0


Prodej a pokládka podlahových krytin. Nabízíme plovoucí podlahy laminátové, dřevěné, vinylové a PVC, koberce. Prodáváme ortopedické matrace, polštáře,přikrývky, rošty, garnýže. Dále postele a nábytek do ložnice. 

Působíme v celém Pardubickém i Královehradeckém kraji. Nejčastěji -  Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Litomyšl, Svitavy, Moravská Třebová, Choceň, Vysoké Mýto...

Prodejna Ústí n. Orlicí

Mírové náměstí 90, Ústí n. Orlicí

TEL: 739 015 892
MOBIL: 603 799 892

info@podlahy-herman.cz