Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy patří mezi vysoce kvalitní podlahové krytiny. Právě proto se na ně vztahuje prodloužená záruční lhůta na vytrvalost barvy, stálost povrchu podlahy a odolnost proti skvrnám. Laminátové podlahy jsou vhodné nejen do domácnosti, ale také do komerčních prostor, jako jsou obchody, kanceláře nebo restaurace.

Největší výhodou těchto podlah je snadnost jejich pokládky bez nutnosti použití lepidla nebo nářadí. Tento způsob se označuje jako zámkový systém. Jejich spojení je pevné, přesné a odolné díky dílenskému zpracování. Laminátové podlahy nezničí vlhkost, podpalky, domácí mazlíčci ani padající předměty. Po pokládce podlahy je možno ji používat okamžitě a neusazují se v ní žádné nečistoty. V případě nutnosti lze laminátové plovoucí podlahy snadno demontovat a znovu složit na jiném místě. Tento druh podlah je velice vhodný v případě, že máte zájem také o podlahové topení. Mezi největší hity 21. století patří laminátové podlahy dřevěného vzoru, které jsou téměř nerozeznatelné od originální dřevěné podlahy nebo kamenného vzoru působícího sice chladně, ale velice moderně.

Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete a to nejen díky příznivým cenám. Poradenství a konzultace ohledně laminátových podlah Vám ochotně poskytneme e-mailem, telefonicky i osobně.

NOVÉ LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER

Firma Egger, která vyrábí mimo jiné i značkové laminátové podlahy Egger se svou velikostí řadí mezi největší výrobce laminátových podlah na světě. V prodeji laminátových podlah Egger v České republice stále patří na první příčku co do počtu prodaných m2 podlah.

Nová kolekce laminátových podlah EGGER pro rok 2015 - 2017 je již spuštěná a nic nebrání tomu, položit laminátovou podlahu do bytu, kanceláře nebo prodejny.  Na prodejnách vyvzorovaných laminátovými podlahy Egger si můžete vybírat se vzorového stojanu podlah a nebo máme také k dispozici vzorkovou knihu, kde jsou laminátové podlahy nafocené v interiéru. Můžete si tak dokreslit představu, jak bude vaše laminátová podlaha vypadat v interiéru. Můžete se orientovat i v dekorové knize, kde jsou laminátové podlahy seřazeny jednak podle zátěže a nebo podle barevnosti dekorů. Celkem tedy můžete vybírat z 70 ti dekorů laminátových podlah Egger. K podlahám nabízíme i příslušenství, jako jsou kvalitní podložky pod podlahy, které jsou vhodné i pro podlahové topení. Originální lišty k podlahám Egger. Každý dekor podlahy má svou originální lištu, která je shodná s dekorem podlahy. K lištám dodáváme i koncovky, vnější a vnitřní rohy. Pro údržbu laminátových podlah Egger doporučujeme používat prostředky na denní čistění např chemii Dr.Schutz. Údržba laminátových podlah je snadná, doporučujeme podlahu nejprve vysát a poté setřít vlhkým mopem.  
 

 • Nový patentovaný zámek na laminátové podlahy klik systém UNIfit!: rychlá a pohodlná pokládka laminátové podlahy Egger 

      

  • Nové laminátové podlahy s technologiji AGUA + : Díky speciálně vyvinuté nosné desce HDF je tento výrobek 5krát odolnější proti vlhkosti než jsou běžné laminátové podlahy. Optimální předpoklady pro jeho použití v kuchyních, koupelnách, ve chodech a v obchodech.


  

• Dlouhá lamela „LONG“ o délce cca 2 m a šířce cca 25 cm: Dřevěné dekory se zde vyjímají velice dobře a propůjčují podlaze autentický vzhled.   • Nová výrazná struktura synchronních pórů „Barrique“: Suky a různé velikosti pórů dřeva propůjčují povrchu realistický vzhled, který odpovídá pravé dubové podlaze. 

   

• Dalšími výhodami je protiskluzová odolnost (R10) a snadné čištění.• Odolné a recyklovatelné produkty: v procesním řetězci a ve výrobcích se používá pouze dřevo certifikované PEFC, nepoužívá se PVC (polyvinylchlorid) a změkčovadla  (Modrý anděl).

Detail skladby laminátové podlahy Egger

1. Odolný otěruvzdorný povrch
2. Kresba dekoru
3. Vodě-odolná deska z přírodních dřev. vláken
4. Protitah

Nové formáty laminátových podlah Egger

EGGER nabízí podlahové dekory v různých formátech lamel, které prostoru propůjčí zcela jinou optiku. Ať se jedná o vzhled dlaždic či selský styl prken - velice dlouhé a široké lamely odpovídají současnému trendu. Ve formátu LONG autentické dřevěné dekory. V nabídce jsou zátěže podlah od bytové 31 až po konerční prostory 33. Najdete také podlahy s protiskluzem R10.

Technologie AQUA+

Odolné vůči vlhkosti - koupelny
Lze použít parní čistič
Hygienické
Podlahové lišty v dekoru podlahy
Pokládka na systém UNI fit

Povrchová úprava laminátové podlahy opatřena protiskluzem

Laminátové podlahy Egger označené  R10 mají povrchovou úpravu s protiskluzem. Tyto podlahy mohou být použity do předsíní, chodeb, vchodů a všude tam, kde hrozí uklouznutí a protiskluz je zde vyžadován. KOLEKCE LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER má celkem 70 dekorů

Egger Classic 33 - 7 dekorů
Egger Medium 32 - 5 dekorů
Egger Long 32 - 6 dekorů
Egger Kingsize 32 - 8 dekorů
Egger Large 32 - 8 dekorů
Egger Classic 32 - 24 dekorů
Egger Classic 31 - 12 dekorů

Laminátové podlahy Egger Classic 33 - 7 dekorů

Rozměry lamely 1292 x 193 mm
Celková tloušťka 11 mm
Množství v balení 1,49 m2
počet lamel v balení 6 ks
Záruka 25 let
Třída použití 33

Laminátové podlahy Egger Medium 32 - 5 dekorů

Rozměry lamely 1291 x 135 mm
Celková tloušťka 11 mm
Množství v balení 1,05 m2
počet lamel v balení 6 ks
Záruka 20 let
Třída použití 32

Laminátové podlahy Egger Long 32 - 6 dekorů

Rozměry lamely 2052 x 248 mm
Celková tloušťka 9 mm
Množství v balení 2,54 m2
počet lamel v balení 5 ks
Záruka 20 let
Třída použití 32

Laminátové podlahy Egger Kingsize 32 - 8 dekorů

Rozměry lamely 1292 x 327 mm
Celková tloušťka 8 mm
Množství v balení 2,53 m2
počet lamel v balení 6 ks
Záruka 20 let
Třída použití 32

Laminátové podlahy Egger Large 32 - 8 dekorů 

Rozměry lamely 1291 x 246 mm
Celková tloušťka 8 mm
Množství v balení 2,54 m2
počet lamel v balení 8 ks
Záruka 20 let
Třída použití 32

 Laminátové podlahy Egger Classic 32 - 24 dekorů

Rozměry lamely 1291 x 193 mm
Celková tloušťka 8 mm
Množství v balení 1,99 m2
počet lamel v balení 8 ks
Záruka 20 let
Třída použití 32

 Laminátové podlahy Egger Classic 31 - 12 dekorů

Rozměry lamely 1292 x 192 mm
Celková tloušťka 8 mm
Množství v balení 1,98 m2
počet lamel v balení 8 ks
Záruka 15 let
Třída použití 31

Stránku vytvořil: Josef Voborník
VIDEOPODLAHY.czVytvořeno: 12.1.2015 
 
Článek byl převzatý z webu www.videopodlahy.cz

Prodejna Ústí n. Orlicí

Mírové náměstí 90, Ústí n. Orlicí

TEL: 739 015 892
MOBIL: 603 799 892

info@podlahy-herman.cz